ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2022-2023
Διευθύντρια
Ζαχαριάδου Αθηνά
Εκπαιδευτικό Προσωπικό
Αγγελή Μαργαρίτα: Εκπαιδευτικός
Γεωργούλια Διονυσία: Εκπαιδευτικός
Δημητροπούλου Παναγιώτα: Εκπαιδευτικός
Εβερκιάδη Αγγελική: Εκπαιδευτικός
Ζάχου Βαΐα: Εκπαιδευτικός
Καραλή Χρύσα: Εκπαιδευτικός
Κοτίνη Μαρία: Εκπαιδευτικός
Μιχαλάτου Μαρία: Εκπαιδευτικός
Μπακογιάννη Ευτυχία: Εκπαιδευτικός
Ξυνή Νίκη: Εκπαιδευτικός
Τερζάκη Δήμητρα: Εκπαιδευτικός
Τζιβρά Παρασκευή Εκπαιδευτικός
Τσαγκρή Αναστασία: Εκπαιδευτικός
Ειδικό Εκπαιδευτικό Προσωπικό
Αγγελετοπούλου Πανωραία: Φυσικοθεραπεύτρια
Βησσαράκου Ευαγγελία: Κοινωνική Λειτουργός
Καλύβα Αμαλία : Λογοθεραπεύτρια
Γαβρίλου Μαρία: Λογοθεραπεύτρια
Θεοδόσης-Παλιμέρης Διονύσιος: Φυσικοθεραπευτής
Θεοδώρου Χριστίνα: Ψυχολόγος
Καραχρήστου Ευφροσύνη: Εργοθεραπεύτρια
Κιούπη Ευφροσύνη: Σχολική Νοσηλεύτρια
Πετροπούλου Φλώρα-Ιωάννα: Εργοθεραπεύτρια
Καθηγητές Ειδικοτήτων
Σταθάκη Άννα : Φ.Α. -Υποδιευθύντρια
Παραγιουδάκη Άννα: Θεατρολόγος
Κουσιουνέλος Θεοφάνης: Μουσικός
Ρομπιέ Αθηνά: Εικαστικός
Χαϊδά Αικατερίνη Πληροφορική
Ειδικό Βοηθητικό Προσωπικό
Γεωργαντά Σταυρούλα: Ε.Β.Π.
Γιακουμάτου Σοφία: Ε.Β.Π.
Κοντοπίδη Παρασκευή: Ε.Β.Π
Μπουκλά Βενετία: Ε.Β.Π
Ρουσιακή Παναγιώτα: Ε.Β.Π.
Χρυσοχοΐδου Ειρήνη: Ε.Β.Π.
Διευθύντρια:
Οικονομίδου Λευκοθέα
Εκπαιδευτικό Προσωπικό:
Φώτου Έλσα (Τμήμα 8)
Εκπαιδευτικοί Φυσικής Αγωγής:
Καπελλά Νικολέτα
Εκπαιδευτικός Πληροφορικής:
Μπαρμπαγιάννη Αγγελική
Εκπαιδευτικός Μουσικής:
Ιωσηφίδης Γιώργος
Εκπαιδευτικός Θεατρικής Αγωγής:
Τσιώλη Μαρία- Ειρήνη
Εκπαιδευτικός Εικαστικών:
Ξανθοπούλου Μαρίνα
Ειδικό Εκπαιδευτικό Προσωπικό:
Γκίζου Γεωργία (Ψυχολόγος)
- (Κοινωνική Λειτουργός)
Οικονομίδου Λευκοθέα (Εργοθεραπεύτρια)
Καλύβα Αμαλία (Λογοθεραπεύτρια)
Τσουκαλά Βασιλική (Νοσηλεύτρια)
Ειδικό Βοηθητικό Προσωπικό:
Διευθύντρια:
Βερώνη Ειρήνη
Εκπαιδευτικό Προσωπικό:
Οικονομίδου Λευκοθέα (Υποδιευθύντρια)
Ζαχαριάδου Αθηνά
Θεοχαροπούλου Κωνσταντίνα (Τμήμα 11)
Μανίκα Άννα (Τμήμα 12)
Σωμαράκη Κυριακή (Τμήμα 10)
Εκπαιδευτικοί Φυσικής Αγωγής:
Ποζιός Λουκάς
Εκπαιδευτικός Πληροφορικής:
Σελίμης Γεώργιος
Εκπαιδευτικός Μουσικής:
Γιάννου Χαρά
Εκπαιδευτικός Θεατρικής Αγωγής:
Ανδιοπούλου Ελισάβετ
Εκπαιδευτικός Εικαστικών:
Βύρρα Μαρία
Ειδικό Εκπαιδευτικό Προσωπικό:
Κουρουμιχάλη Δήμητρα (Ψυχολόγος)
Μποτονάκη Χριστίνη (Κοινωνική Λειτουργός)
Οικονομίδου Λευκοθέα (Εργοθεραπεύτρια)
Τσιάπαλη Ευαγγελία (Λογοθεραπεύτρια)
Κουλιανίδη Γεωργία (Νοσηλεύτρια)
Ειδικό Βοηθητικό Προσωπικό:
Αδράμη Αρετή
Διευθύντρια:
Βερώνη Ειρήνη
Εκπαιδευτικό Προσωπικό:
Δούμας Νικόλαος (Υποδιευθυντής)
Ζαχαριάδου Αθηνά
Θεοχαροπούλου Κωνσταντίνα
Δελαπόρτα Αικατερίνη
Καραμηνά Αλεξάνδρα
Κατσάνου Αριστέα
Κυριάκου Ευαγγελία
Μανίκα Άννα
Μπαλούτσου Αθανασία
Μπαξεβανίδης Θεόδωρος
Παπαδοπούλου Πολυξένη
Σωμαράκη Κυριακή
Τσουρλιάνη Παναγιώτα
Φάββα Μαρία - Ελένη
Χαχάμης Ανδρέας
Εκπαιδευτικός Φυσικής Αγωγής:
Παρίκου Χριστίνα
Εκπαιδευτικός Πληροφορικής:
Ευθυμία Ζυγοπούλου
Εκπαιδευτικός Μουσικής:
Λατανιώτη Ελένη
Εκπαιδευτικός Θεατρικής Αγωγής:
Ανδρέας Μπαβέλλας
Εκπαιδευτικός Εικαστικών:
Κοκονά Κυριακή
Ειδικό Εκπαιδευτικό Προσωπικό:
Γκίζου Γεωργία (Ψυχολόγος)
Βλάχου Αναστασία (Κοινωνική Λειτουργός)
Οικονομίδου Λευκοθέα (Εργοθεραπεύτρια)
Κυρούση Παναγιώτα ((Λογοθεραπεύτρια)
Παζαρακιώτη –Γκαραβέλου Ζωή (Νοσηλεύτρια)
Ειδικό Βοηθητικό Προσωπικό:
Βλαζάκη Μαρία
Δουβίκα Ευαγγελία
Μπουκλά Βενετία
2017 – 2018
Βερώνη Ειρήνη
Δούμας Νικόλαος (Υποδιευθυντής)
Βενέτη Ζωή
Ζαχαριάδου Αθηνά
Σωμαράκη Κυριακή
Μόρα Αγαθή
Τσάμη Όλγα
Κασίτα Μαρία
Παπακωσταντίνου Βασιλική
Ξυνή Νίκη
Γαλάνη Σπυριδούλα
Κουμή Θεοδώρα
Μητσόπουλος Παναγιώτης
Πανή Φεβρωνία
Μανίκα Άννα
Σέττα Δήμητρα
Αμπλά Χριστίνα
Πετράκη Μαρία
Μπαρούτα Αλίκη
Εκπαιδευτικός Φυσικής Αγωγής:
Αρβανίτη Χαρίκλεια
Ειδικό Εκπαιδευτικό Προσωπικό:
Καλαντζή Φρειδερίκη (Ψυχολόγος)
Καλύβα Αμαλία (Λογοθεραπεύτρια)
Γκοτσοπούλου Παρασκευή (Εργοθεραπεύτρια)
Σταματιάδου Βασιλική (Νοσηλεύτρια)
Ρουχωτά Θεοδοσία (Κοινωνική Λειτουργός)
Ειδικό Βοηθητικό Προσωπικό:
Κυριλλίδου Παναγιώτα
Μακρυγιάννη Μαρία
Ντζιβανάκη Δήμητρα